Doprava a platba

 Doprava

Zboží, které je skladem se snažíme vyexpedovat v co nejkratším čase (nejčastěji do 3 pracovních dnů). Obvyklý termín dodání na Vámi uvedenou adresu max. 7 dní. 

V našem e-shopu můžete vybírat z těchto dopravců: 

1.) DPD Private, cena 139 Kč
Pohodlné doručení do Vašich rukou hned následující pracovní den od odeslání. Doručení si můžete přizpůsobit ve webové aplikaci DPD Kurýr, kde si můžete změnit datum a místo doručení. Dále můžete v aplikaci zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo odložit doručení o 10 dní. O doručení Vás budou kontaktovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich časové rozmezí, kdy kurýra očekávat a také přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr.

2.) DPD Pick-up, cena 89 Kč 
Zásilku si můžete vyzvednout na téměř 1 250 výdejních míst Pickup v ČR. Budete průběžně informováni SMSkou/e-mailem: v den
vyzvednutí zásilky u nás, když je balíček připravený ve výdejním místě a 4. kalendářní den, pokud do té doby nebyl vyzvednut. Většina výdejních míst má otevřeno minimálně jeden den o víkendu a balíček tam na vás počká 7 kalendářních dní. Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, za balíček zaplatíte ve výdejním místě v hotovosti (platba kartou je možná pouze v depech DPD).

3.) Zásilkovna (výdejní místa Z-Point v ČR), cena 65 Kč
Objednávka Vám bude doručena na Vámi vybrané výdejní místo zpravidla následující pracovní den od odeslaní. Standartní doba úschovy ve výdejním místě je 7 dní s možností prodloužení až na 21 dní. Budete informováni pomocí SMS a e-mailu, kde také obdržíte heslo k vyzvednutí. Vyzvednout Vám může zásilku kdokoli pomocí zaslaného hesla. Max. hmotnost balíčku je 5 kg, součet rozměrů všech tří stran 120 cm (např. 40x40x40), nejdelší strany 70 cm.

4.) Zásilkovna (doručení na Vaši adresu v ČR), cena 125 Kč
Doručení zpravidla do 1-2 dnů od odeslání. Max. hmotnost balíku je 10 kg, max. součet rozměrů všech tří stran je 120 cm (např. 40x40x40), max. rozměr jedné strany je 70 cm.

5.) osobní odběr, 0 Kč
na adrese: Újezd u Rosic 130, 664 84 Zastávka u Brna, čas vyzvednutí po předchozí domluvě

 

Platba


1.) dobírka, cena 25 Kč         

2.) převod na účet, cena 0 Kč 

     Platební údaje Vám budou zaslány po přijetí objednávky. Objednávka je předána dopravci po připsání platby na náš účet!

3.) hotově, cena 0 Kč 

     Platí pouze v případě osobního odběru v Újezdu u Rosic.

 

Při objednávce nad 1200 Kč doprava ZDARMA! 

 

 V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám vše zodpovíme a vysvětlíme!

Přejeme příjemný nákup! 

Tým DEKORACE PRO VÁS